Přidat obchod na kutilo

Vydělávejte díky spolupráci s projekty FTV Prima a mezinárodní affiliate sítí Affiliate Port. Zapojte svůj e-shop do katalogu Kutilo, oslovte nové zákazníky a plaťte pouze provizi z realizovaných nákupů. V Kutilo neplatíte za zobrazení, za prokliky, ale pouze předem dohodnutou provizi ze skutečných prodejů.

Proč KUTILO?

  • Špičková technologie, profesionální support, zázemí kvalitní provizní sítě
  • Spojení s předním mediálním domem a silnou rodinou FTV Prima
  • Redakčně tvořený katalog a inspirativní obsah promovaný na webech rodiny
  • Jednoduché napojení produktů díky XML Feedům (např. Heureka feed)
  • Platba jen za skutečně realizované prodeje
  • Propagace na bázi provize také u dalších 3.500 partnerů

Registrační formulář

Vyplňte prosím formulář, nejpozději do dvou dnů Vás bude kontaktovat naše manažerka.

Odeslat žádost o registraci

Jak probíhá spolupráce s KUTILO?

  1. Napište nám prostřednictvím formuláře na této stránce. Kontakt zpracuje manžerka affiliate sítě AffiliatePort.eu , která Vás v krátké době kontaktuje, vysvětlí podmínky spolupráce, zašle návrh smlouvy a provede celým zapojením do sítě.
  2. Následně s vámi manažerka podepíše smlouvu o provizním prodeji a vystaví fakturu na kredit, který slouží k úhradě budoucích provizí. Ihned po úhradě kreditu získáváte přístup do affiliate systému a náš specialista Vas provede instalací měřícího kódu na děkovací stránku e-shopu.
  3. E-shop je připraven ke spuštění, následuje jeho představení více než 3.500 partnerům, kteří mají možnost e-shop propagovat. Na Kutilo nahrajeme XML Feed s produkty (formáty Heureka nebo Google), spustíme ruční kategorizaci a zveřejníme produkty e-shopu na portále.