Baby Björn Lehátko Bliss Light Grey 3D Jersey

od Baby Björn

Baby Björn Lehátko Bliss Light Grey 3D Jersey
od 4,243,- Kč

Lehátko Babybjorn Balance BLISS
Oblíbená klasika v měkkém a moderním designu
Lehátko je jedním z nejmilovanějších produktů Babybjorn.První model byl uveden natrh v roce 1961 a od té doby si miliony dětí hrály v lehátkách, houpaly se v nich a usínaly v nich.Posledním přírůstkem je lehátko Babybjorn Balance BLISS, ještě měkčí a modernější verze klasického lehátka.Díky použití měkkých a hebkých materiálů, oblých tvarů a ergonomického designu, bylo docíleno toho, že se děťátko cítí v lehátku jako v náruči maminky nebo tatínka.Pohodlný pocit hned od prvního dne.
Měkké textilie a pohodlný design
houpání rozvíjející rovnováhu a motorické schopnosti
Ergonomicky navržené ve spolupráci s pediatry
Ideální na odpočinek i na hraní
Lehátko a sedátko v jednom
Testované a bezpečné
 
Měkoučký design pro extra pohodlí - hebké materiály a oblé tvary dávají společně s designem, který poskytuje tu správnou oporu, velmi pohodlný pocit miminku.Bezpečnostní popruh je měkce vypolstrovaný a miminka se ho rády drží.
 
Houpání, které rozvíjí motorické schopnosti a rovnováhu - miminka milují houpání! Děťátko se velmi rychle naučí, jak se díky svým vlastním pohybům může v lehátku houpat a rozvíjí tak motorické schopnosti a rovnováhu tou nejpřirozenější cestou.Lehátka Babybjorn nefungují na baterie, ale na pohyb.
 
Ergonomický design pro správnou podporu hlavy a zad - když si vyberete lehátko Babybjorn, můžete si být jistí tím, že Vaše miminko dostane správnou oporu pro hlavičku a záda.Lehátko má přesně střižené látkové sedátko,které přiléhá k tělu dítěte a rozkládá rovnoměrně váhu miminka.Tím poskytuje dítěti potřebnou oporu, a je to obzvlášť důležité pro nejmenší kojence,jejichž svaly nejsou ještě plně vyvinuté.
 
Vhodné pro odpočinek i hraní - hravost miminka se může rychle změnit v ospalost, lehátko má různé pozice a můžete lehce a tiše upravit lehátko z nejvyšší pozice pro hraní do nejnižší pozice pro spánek.Střední pozice je vhodná pro odpočinek.Lehátko můžete také složit úplně na plocho, což je ideální pro uskladnění nebo pro převoz.
 
Lehátko a sedátko v jednom - lehátko Babybjorn balance Soft můžete používat jako lehátko nebo pohodlné sedátko, od narození ( 3,5 kg) do doby, než umí dítě sedět samo ho můžete používat jako lehátko. Když se Vaše dítě naučí chodit a samostatně sedět, můžete oddělat látku s bezpečnostním popruhem a vytvořit tak pohodlné sedátko, které může dítě používat zhruba do 2 let (13 kg).
 
Specifikace:
Věk: od narození  do přibližně 2 let ( 3,5 kg-13 kg)
 
složení materiálu:  hlavní materiál: 80% polyester, 16% bavlna, 4 % elastan
                                  zadní část: 100% bavlna
                                 polstrování:  100% polyester
 
Hmotnost a roměry:
 
hmotnost: 2,1 kg
rozměry: 58x89x39 cm v nejvyšší rozložené pozici
              11x89x39  v transportní pozici
 
Údržba: potah můžete prát na 40 stupňů v pračce, používejte jemný ekologicky nezávadný prací prostředek bez bělicích prostředků, nesušte v sušičce 
 

    Kategorie

    Dětská lehátka a sedátka